Fakta, zajímavosti

INFORMACE KE 4. SEZONĚ FLA - ROČNÍK 2011-2012

06.08.2011 15:31
INFORMACE KE 4. SEZONĚ FLA - ROČNÍK 2011-2012 Vážení florbaloví kamarádi, zahájení sezony 2011-2012 je za dveřmi a proto pracujeme na aktualizaci profilů týmů, soupisek a rozpisů zápasů. Zde najdete přehled zápasů podle jednotlivých kol a kompletní rozlosování soutěže v excelovské...

TOP 10 zákulisních událostí před začátkem sezony

Zdravím všechny vedoucí, hráče, hráčky, rozhodčí a fanoušky florbalu sympatizující s FLAHK. Celé léto bez soutěžních utkání bylo opravdu dlouhé a mimo hřiště se toho událo opravdu hodně. Pojďme si ukázat TOP 10 – přestupů, příchodů, událostí, faux-pas, ale i fórů v mezisezonní pauze!

 

Událost #10 – Neuskutečněná výměna Radima Špalka za Kamila Poláka

Tato událost měla být událostí sezony, ale z blíže nespecifikovaných důvodů z výměny sešlo. Manažeři obou týmů se nedohodli na doplatku k výměně, oba totiž nějaký chtěli.

 

Událost #9 – Přejmenování Zbrojovky na FBC Mechov

Zbrojovka se touto změnou názvu definitivně přenesla do 21. století, vítejte.

 

Událost #8 - Lukáš Gregor si bude zpříjemňovat extraligu juniorů ve FLA se Sokolíky

Obávaný čelenkář, rychloruký Lukáš Gregor se vrací pro tuto sezonu do Předměřického Sokola, aby zde předváděl hru, na kterou je zvyklý, ale která se žádnému soupeři ani trochu nelíbí. Střelec dosud nejrychlejšího gólu FLAHK – 3 vteřiny po písknutí. Přichází starší, herně vyspělejší a už se zkušenostmi z juniorské extraligy za Mladou Boleslav.

 

Událost #7 – Příchod Tomáše Tondy Matyse k Vikingům

První ryze florbalová posila Vikingů, hrající za Jičín, dalo by se mu podle stylu hry říkat „kružítko“ - podle dokonale provedených několikanásobných otoček.

 

Událost #6 – Kamikadze jménem Kuki Kubíček Kotlan

V očích krev, ostrá slova, krvavě rudý dres s číslem 33, ale především bleskurychlé reakce a zákroky, to je nová akvizice Kamikadze z Předměřického Sokola.

 

Událost #5 – Votočkin Fanda Lahučký vstal z mrtvých a jde do Sokola

Minulou sezonu si v týmu FBC Valhala prakticky sám vybojoval nálepku nejlépe bodující mladistvý hráč FLAHK! Velká posila pro Předměřický Sokol.

 

Událost #4 - FBC Červená Voda na poslední chvíli odřekla účast

Tato velmi neočekávaná událost překvapila opravdu hodně lidí, den před uzávěrkou zvonil u vedení telefon s omluvou. R.I.P. – FBC Červená Voda.

 

Událost #3 - FBC Demons, více než průměrný náhradník

Nebýt Vás, chlapi, tak liga není naplněná, obdiv nejenom Jakubu Honkovi za bleskurychlé jednání. Čas na podrobné představení týmu ještě bude, ale za povšimnutí stojí hned první hráč na soupisce – Jaromír Žák, golman z juniorské extraligy, chytající za Mladou Boleslav.

 

Událost #2 – Z Radima Šplouchala se stala Hradecká Fosa

Radimovi narostl ocásek, zvětšily se mu zuby a narostla mu srst, uvidíme kolik soupeřů zakousne za Fosy.

 

Událost #1 – Ve stínu zákulisních bojů o Karla Karlose Brejchu – přestup sezony

Jednoznačně největší událostí mezisezonní pauzy je odchod killera Karla Brejchy z Myšáků. V kuloárech se proslýchá, že tomu předcházely divoké diskuze uvnitř týmu Myšáků, ale především boj ostatních týmů o Karla. Registrovali jsme minimálně 3 oficiální zájemce a to je docela dost na to, že o tomto chystaném přestupu vědělo těsně před konečnou fází asi jen 5 lidí včetně Karla. Nic z toho to nemění na tom, že Spojené Síly mají v Karlovi velikou posilu a s největší pravděpodobností se budou chtít poprat o titul!

Petr Hubáček

Kontakt

Florbalová liga amatérů Hradec Králové o. s. Pod Strání 535
Hradec Králové 6
500 06
Jiří Zedka
608 332 058
flahk@seznam.cz