Play-off 1. ligy pro sezonu 2019-20

NÁHRADNÍ PLÁN ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF NA 14. 3. 2020

Z DŮVODU OPATŘENÍ VLÁDY.

ŘIĎTE SE TÍMTO ROZPISEM, VÝSLEDKY BUDOU NAKONEC

VYPLNĚNY V PŮVODNÍM ROZPISU !!!

1. čtvrtfinále 1-8 Tornados - Nová Paka 8:00
1. čtvrtfinále 2-7 Kamikadze - Černilov 8:45
2. čtvrtfinále 1-8 Tornados - Nová Paka 9:30
2. čtvrtfinále 2-7 Kamikadze - Černilov 10:15
3. čtvrtfinále 1-8 Tornados - Nová Paka 11:00
3. čtvrtfinále 2-7 Kamikadze - Černilov 11:45
4. příp. čtvrtfinále 1-8 Tornados - Nová Paka 12:30
4. příp. čtvrtfinále 2-7 Kamikadze - Černilov 13:15
1. čtvrtfinále 3-6 Laviny - Hradečtí Vikingové 14:00
1. čtvrtfinále 4-5 Homolkovi vepři - Patriots 14:45
2. čtvrtfinále 3-6 Laviny - Hradečtí Vikingové 15:30
2. čtvrtfinále 4-5 Homolkovi vepři - Patriots 16:15
3. čtvrtfinále 3-6 Laviny - Hradečtí Vikingové 17:00
3. čtvrtfinále 4-5 Homolkovi vepři - Patriots 17:45
4. příp. čtvrtfinále 3-6 Laviny - Hradečtí Vikingové 18:30
4. příp. čtvrtfinále 4-5 Homolkovi vepři - Patriots 19:15

 

 

Sobota 14. 3. 2020 - 1. hrací den Play-off
       
Upozornění ! - Časy začátků případných 4. čtvrtfinále se mohou měnit podle vývoje předešlých sérií !!!
       
Zápasy Play-off se hrají 2 x 15 + 5 minut prodloužení ve 4 hráčích a poté nájezdy - 5 sérií, po páté otočit pořadí
       
série 1. čtvrtfinále 1-8    
0:0 FBC Tornados Sokol Nová Paka 8:00
   
série 1. čtvrtfinále 2-7    
0:0 Kamikadze FBC Černilov 8:45
   
série 1. čtvrtfinále 3-6    
0:0 Laviny Hradečtí Vikingové 9:30
   
série 1. čtvrtfinále 4-5    
0:0 Homolkovi vepři Patriots 10:15
   
       
série 2. čtvrtfinále 1-8    
0:0 FBC Tornados Sokol Nová Paka 11:00
   
série 2. čtvrtfinále 2-7    
0:0 Kamikadze FBC Černilov 11:45
   
série 2. čtvrtfinále 3-6    
0:0 Laviny Hradečtí Vikingové 12:30
   
série 2. čtvrtfinále 4-5    
0:0 Homolkovi vepři Patriots 13:15
   
       
série 3. čtvrtfinále 1-8    
0:0 FBC Tornados Sokol Nová Paka 14:00
   
série 3. čtvrtfinále 2-7     
0:0 Kamikadze FBC Černilov 14:45
   
série 3. čtvrtfinále 3-6    
0:0 Laviny Hradečtí Vikingové 15:30
   
série 3. čtvrtfinále 4-5    
0:0 Homolkovi vepři Patriots 16:15
   
       
série případné 4. čtvrtfinále 1-8   
0:0 FBC Tornados Sokol Nová Paka 17:00
   
série případné 4. čtvrtfinále 2-7  
0:0 Kamikadze FBC Černilov 17:45
   
série případné 4. čtvrtfinále 3-6   
0:0 Laviny Hradečtí Vikingové 18:30
   
série případné 4. čtvrtfinále 4-5  
0:0 Homolkovi vepři Patriots 19:15
   

 

 

 

Sobota 28. 3. 2020 - 2. hrací den Play-off
       
Upozornění ! - Časy začátků všech zápasů se upřesní podle vývoje jednotlivých sérií z hracího dne 14. 3. !!!
       
Zápasy Play-off se hrají 2 x 15 + 5 minut prodloužení ve 4 hráčích a poté nájezdy - 5 sérií, po páté otočit pořadí
       
série případné 5. čtvrtfinále 1-8   
0:0 FBC Tornados Sokol Nová Paka 8:00
   
série případné 5. čtvrtfinále 2-7  
0:0 Kamikadze FBC Černilov 8:45
   
série případné 5. čtvrtfinále 3-6   
0:0 Laviny Hradečtí Vikingové 9:30
   
série případné 5. čtvrtfinále 4-5  
0:0 Homolkovi vepři Patriots 10:15
   
       
       
       
série 1. semifinále 2-3    
0:0 2. nejvýše nasazený 3. nejvýše nasazený 11:00
   
série 1. semifinále 1-4    
0:0 1. nejvýše nasazený 4. nejvýše nasazený 11:45
   
       
série 2. semifinále 2-3    
0:0 2. nejvýše nasazený 3. nejvýše nasazený 12:30
   
série 2. semifinále 1-4    
0:0 1. nejvýše nasazený 4. nejvýše nasazený 13:15
   
       
série 3. semifinále 2-3    
0:0 2. nejvýše nasazený 3. nejvýše nasazený 14:00
   
série 3. semifinále 1-4    
0:0 1. nejvýše nasazený 4. nejvýše nasazený 14:45
   

 

 

 

 

Sobota 4. 4. 2020 - 3. hrací den Play-off
       
Upozornění ! - Časy začátků všech zápasů se upřesní podle vývoje jednotlivých sérií z hracího dne 28. 3. !!!
       
Zápasy Play-off se hrají 2 x 15 + 5 minut prodloužení ve 4 hráčích a poté nájezdy - 5 sérií, po páté otočit pořadí
       
Zápasy finále a o 3. místo se hrají 3 x 15 + 5 minut prodloužení ve 4 hráčích a poté nájezdy - 5 sérií, po páté otočit pořadí
       
Pokud by se hrála jen jedna série, dohodne se na místě pauza před dalším zápasem série. Stejně tak před zápasem o 3. místo, pro tým, který by akorát dohrál semifinále.
       
série případné 4. semifinále 2-3  
0:0 2. nejvýše nasazený 3. nejvýše nasazený 15:30
   
série případné 4. semifinále 1-4  
0:0 1. nejvýše nasazený 4. nejvýše nasazený 16:15
   
       
série případné 5. semifinále 2-3  
0:0 2. nejvýše nasazený 3. nejvýše nasazený 17:00
   
série případné 5. semifinále 1-4  
0:0 1. nejvýše nasazený 4. nejvýše nasazený 17:45
   
       
       
       
       
       
  zápas o 3. místo    
O3M výše postavený poražený semif. níže postavený poražený semif. 18:30
   
       
       
       
  FINÁLE    
FIN výše postavený vítěz semif. níže postavený vítěz semif. 19:30
   

 

 

Konečné pořadí 1. ligy FLA po Play-off sezony 2019-20

  Tým Zápasy V VP/N PP/N P Skóre
1. vítěz finále = mistr FLA 0 0 0 0 0 0:0
2. poražený z finále 0 0 0 0 0 0:0
3. vítěz o 3. místo 0 0 0 0 0 0:0
4. poražený o 3. místo 0 0 0 0 0 0:0
5. poražený čtvrtfinalista 0 0 0 0 0 0:0
6. poražený čtvrtfinalista 0 0 0 0 0 0:0
7. poražený čtvrtfinalista 0 0 0 0 0 0:0
8. poražený čtvrtfinalista 0 0 0 0 0 0:0

 

 

Kontakt

Florbalová liga amatérů Hradec Králové o. s. Pod Strání 535
Hradec Králové 6
500 06
Jiří Zedka
608 332 058
flahk@seznam.cz