průběžné Kanadské bodování 2. ligy

  Jméno Tým Zápasy Góly Asist. Body
1. Michal Solich  Myšáci 22 17 16 33
2. Jakub Pavel  Myšáci 22 23 4 27
3. Karel Brejcha ml. Spojené síly 22 17 5 22
4. Petr Kysilka Legendy 19 9 13 22
5. Lukáš Holub  Barbaři 23 15 6 21
6. Filip Hron Barbaři 20 11 10 21
7. Dominik Umlauf Hroši Dobré 13 8 10 18
8. Lukáš Staňo  Mušketýři 23 13 4 17
9. Adam Kováč  Dobruška 22 7 10 17
10. Adam Šmída  Hroši Dobré 23 10 6 16
11. Jan Čtvrtečka  Dobruška 16 9 7 16
12. Štěpán Novák  Barbaři 18 8 8 16
13. Karel Brejcha st.  Spojené síly 22 7 8 15
14. Jan Marák  Myšáci 19 3 12 15
15. Tomáš Kazda Ostroměř 22 10 4 14
  Martin Košňar  Spojené síly 22 10 4 14
17. Jan Chlíbek ZTP 16 8 6 14
18. Petr Mertlík  Legendy 22 8 6 14
19. Ondřej Veselý  Živanice 23 8 6 14
20. Michal Kazda  Ostroměř 16 10 3 13
21. Daniel Šmída  Hroši Dobré 23 7 6 13
22. Ota Rajda Barbaři 23 9 3 12
23. Filip Umlauf Hroši Dobré 15 8 4 12
24. Tomáš Pecen Hroši Dobré 20 8 4 12
25. Tomáš Anděl  ZTP 19 5 7 12
26. Štěpán Černý Vše-stary 23 4 8 12
27. Jakub Čtvrtečka Dynamo Malšovice 19 9 2 11
28. Lukáš Morks Ostroměř 15 6 5 11
29. Jan Černý   Dobruška 9 5 6 11
30. Jiří Tuček Třebechovice 20 5 6 11
31. Dominik Erhart Barbaři 18 8 2 10
32. Jan Švorc Dobruška 13 7 3 10
33. Štěpán Pátek  Třebechovice 23 7 3 10
34. Václav Vašíček  Legendy 10 5 5 10
35. Jaromír Pacák Myšáci 19 1 9 10
36. Lukáš Vyhleďal  Těsně vedle 22 9 0 9
37. Vladimír Branda Dynamo Malšovice 8 8 1 9
38. Tomáš Špaček Třebechovice 10 8 1 9
39. Pavel Slezák  Třebechovice 20 6 3 9
40. Dominik Vojtíšek  Ostroměř 19 4 5 9
41. Michal Matuský Dobruška 20 4 5 9
42. Daniel Moravec  Těsně vedle 13 3 6 9
43. Jaroslav Neumann Vše-stary 20 7 1 8
44. Martin Bažant ZTP 22 6 2 8
45. Jakub Viglaský Spojené síly 22 5 3 8
46. Tomáš Nývlt  Legendy 15 3 5 8
47. Tomáš Kavka Barbaři 20 3 5 8
48. Filip Kořínek  Mušketýři 16 2 6 8
49. Šimon Vacek  Legendy 7 5 2 7
50. Pavel Mlateček ZTP 22 5 2 7
51. Natálie Žídková  Dynamo Malšovice 19 4 3 7
  Jiří Rozínek Hroši Dobré 19 4 3 7
53. Milan Jošt  Barbaři 23 4 3 7
54. Lukáš Denemarek  Třebechovice 23 2 5 7
55. Tomáš Hanuš Mušketýři 17 5 1 6
56. Michal Veselý  Živanice 20 5 1 6
  Martin Klazar Živanice 20 5 1 6
58. Michal Kozel Dobruška 11 4 2 6
59. Rudolf Bartoš Myšáci 16 4 2 6
  Tomáš Ostřížek Spojené síly 16 4 2 6
61. Pavla Macháčková  Barbaři 13 3 3 6
62. Roman Hanzlík   Těsně vedle 19 3 3 6
63. Michal Nývlt Legendy 15 2 4 6
64. Jan Řezníček  Legendy 16 2 4 6
65. Michael Voltr Dynamo Malšovice 18 2 4 6
66. Martin Doležal Spojené síly 22 1 5 6

 

 

 

Kontakt

Florbalová liga amatérů Hradec Králové o. s. Pod Strání 535
Hradec Králové 6
500 06
Jiří Zedka
608 332 058
flahk@seznam.cz